Oferta współpracy

Centrum Medycyny Naturalnej oferuje Państwu współpracę w zakresie:

  • realizacji zabiegów z zakresu medycyny naturalnej dla zorganizowanych grup klientów w miejscu wskazanym przez zamawiającego lub w naszych gabinetach;
  • realizacji oferowanych zabiegów w ramach pakietów socjalnych dla personelu zamawiającego;
  • realizacji zabiegów w zorganizowanych przez zleceniodawcę punktach doraźnych, w czasie wystaw, targów oraz eventów;
  • realizacji szkoleń, kursów i odczytów dla zorganizowanych zleceniodawcę punktach doraźnych, w czasie wystaw, targów oraz eventów;
  • kooperacji z osobami i podmiotami świadczącymi usługi komplementarne, celem budowania wspólnej, kompleksowej oferty;

Posiadamy duże doświadczenie praktyczne oraz ugruntowaną pozycję pośród naszych klientów.

Wystawiamy faktury VAT.

Celem złożenia zapytania ofertowego, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub elektronicznego.

Partnerzy branżowi

Gabinet Masażu Leczniczego Leszek Migas Państwu szeroką ofertę zabiegów masażu leczniczego, relaksacyjnego oraz sportowego. Wskazane zabiegi oferowane są również z możliwością dojazdu do miejsca pobytu pacjenta na terenie Krakowa.

Gabinet Masażu Leczniczego, to również nasz partner strategiczny, zapewniający realizację wyżej wskazanych zabiegów przez dyplomowanego masażystę z dużym doświadczeniem praktycznym.

Celem zapoznania się z pełną gamą oferowanych usług, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera, przedstawioną w jego serwisie internetowym.

Om - Profesjonalne Wyposażenie Gabinetów to strategiczny dostawca wyposażenia i materiałów eksploatacyjnych dla naszego gabinetu. Profesjonalne środki czystości, jednorazowe podkłady medyczne i prześcieradła, jednorazowa odzież zabiegowa oraz kosmetyki i preparaty dostarczane przez naszego partnera umożliwiają nam świadczenie dla Państwa naszych usług na najwyższym poziomie.

Celem zapoznania się z pełną ofertą handlową Om - Profesjonalne Wyposażenie Gabinetów, zapraszamy do odwiedzin serwisu naszego partnera www.om.sklep.pl.

 

Partnerzy biznesowi

Kancelaria Doradców Biznesowych i Prawnych świadczy szeroką gamę usług consultingowych z zakresu prawa. Oferuje m.in. doradztwo prawne, doradztwo biznesowe, wsparcie windykacyjne, procesowe i egzekucyjne.

Wśród oferowanych przez naszego partnera usług znajdą również Państwo tworzenie i opiniowanie umów, rejestrację i przekształcenia spółek osobowych i kapitałowych oraz projektowanie systemowych rozwiązań prawnych.

Celem zapoznania się z pełną gamą oferowanych usług, zapraszamy do odwiedzenia serwisu internetowego naszego partnera.

Centrum Rozliczeń Finansowo Księgowych CRFK sp. z o.o. świadczy wysokiej jakości, kompleksowe usługi obsługi księgowej w pełnym zakresie merytorycznym

Partner nasz oferuje obsługę księgową wszelkim podmiotom, niezależnie od ich wielkości i formy prawnej z zachowaniem najwyższych standardów oraz w korzystnej cenie.

Celem zapoznania się z pełną gamą oferowanych usług, zapraszamy do odwiedzenia serwisu internetowego naszego partnera.

stat4u
"Centrum Medycyny Naturalnej" staniwi markę handlową Gold Coin sp. z o.o. z siedzibą w 31-724 Kraków, os. Na Wzgórzach 35/8, zarejestrowanej w Krajowym Rejestrze S±dowym prowadzonym przez Wydział XI S±du Rejonowego dla Krakowa ¦ródmie¶cie w Krakowie pod numerem 0000597425, całkowity, pokryty kapitał zakładowy 10.000,00 PLN. Celem działania Centrum Medycyny Naturalnej Gold Coin sp. z o.o. jest propagowanie wiedzy z zakresu medycyny naturalnej oraz świadczenie usług z zakresu bioenergoterapii, masażu leczniczego oraz kursów samoleczenia Reiki. Wszelkie prawa związane ze znakami graficznymi, logotypami oraz treściami publikowanymi w ramach niniejszego serwisu oraz treściami przekazywanymi lub udostępnianymi zastrzeżone (all rights reserved). (c) GC.