Historia Centrum Medycyny Naturalnej

"Centrum Medycyny Naturalnej Anna Migas" KDBiP sp. z o.o. jest bezpośrednim następcą F.H.U. "ALMI" Leszek Migas, powstałej w 1999 r. w Krakowie.

Głównym profilem działalności F.H.U. "ALMI" było świadczenie wysokiej klasy usług medycyny naturalnej oraz masażu leczniczego.

Od samego początku firmę tworzyli: Anna Migas, będąca Mistrzem Nauczycielem Reiki oraz dyplomowanym bioenergoterapeutą oraz Leszek Migas - dyplomowany masażysta oraz Mistrz Praktyk Reiki.

Przez cały okres swojego istnienia "ALMI" uczestniczyła w licznych targach medycyny naturalnej, organizowanych w całym kraju. Obok prezentacji praktycznej oferowanych zabiegów odwiedzający mogli poznać praktyczne i teoretyczne zagadnienia związane z medycyną naturalną dzięki odczytom prowadzonym przez Annę Migas.

W omawianym okresie firma organizowała liczne kursy i spotkania Reiki. Kursy Reiki obejmowały wszystkie stopnie wraz z Mistrzem Nauczycielem. Obok kursów Reiki organizowane były również sesje i kursy medytacji oraz technik relaksacyjnych.

W ramach reorganizacji przedsiębiorstwa, w 2004 r. "ALMI" stała się marką handlową F.H.U. "ANNA", która to kontynuowała działalność profilową do marca 2012 r. W omawianym okresie nastąpił dalszy rozwój infrastruktury oraz poszerzenie oferty usług z zakresu medycyny naturalnej oraz masażu leczniczego. Prowadzący przedsiębiorstwo specjaliści w omawianym okresie doskonalili swoje kompetencje oraz nawiązywali interdyscyplinarną współpracę z specjalistami z dziedzin pokrewnych.

W marcu 2012 r. w wyniku końcowej reorganizacji "ALMI" została przejęta przez KDBiP sp. z o.o. oraz przekształcona początkowo w "Centrum Energoterapii", a finalnie w "Centrum Medycyny Naturalnej Anna Migas" przy zachowaniu dotychczasowej bazy specjalistów.

Anna Migas

Bioenergoterapeuta, Mistrz Nauczyciel Usui i Kundalini Reiki, Mistrz Nauczyciel świecowania i konchowania metodą Indian Hopi

Moja przygoda z Reiki rozpoczęłam się w 1996 roku, gdy to ukończyłam kurs Reiki I stopnia p. Elżbiety Mazur - Tomkiewicz. Dzięki ukończonemu kursowi podstawowemu zmieniłam tok myślenia i sposób postrzegania życia codziennego. Doprowadziło to do daleko idącego, pozytywnego przewartościować i zmiany spojrzenia na problemy życia codziennego i współistnienia z otoczeniem. Zmiany zaszły nie tylko w mojej psychice (oczywiście na lepsze), ale także w całym moim życiu prywatnym i zawodowym.

Dzięki powyższym zmianom zaczęłam poszukiwać innych dróg rozwoju - medytacja, litoterapia, koloroterapia i aromatoterapia. Doskonalenie wewnętrzne oraz zdobywanie nowej, praktycznej wiedzy doprowadziło do ukończenia w 1997 roku ukończyłam kurs Reiki II i II stopnia specjalistycznego, a w 1998 roku stopień Mistrza Praktyka.

Obserwacje osób kontaktujących się ze mną nasunęły mi myśl, że osoby te nie tylko potrzebują wsparcia energetycznego ale także potrzeby rozmowy, podzielenia się ze mną swoimi troskami i problemami. Skłonił mnie to aby zwrócić się w stronę psychologii, której elementy wydanie wsparły podejmowane działania wspomagania leczenia w zakresie medycyny naturalnej i energoterapii.

W między czasie przygotowywałam się do przystąpienia, do państwowych egzaminów z bioenergoterapii. W 2000 roku otrzymałam świadectwo czeladnicze uprawniające mnie do wykonywania zawodu bioenergoterapeuty, wydane przez Izbę Rzemieślniczą w Bielsku Białej.

Doskonaląc nadal swoje umiejętności w 2001 roku otrzymałam Certyfikat Mistrza Nauczyciela Reiki umożliwiające podjęcie własnej działalności w zakresie organizacji i prowadzenia kursów Reiki wraz z inicjacją wszystkich stopni.

Równocześnie do działalności obejmującej organizację i prowadzenie Kursów Reiki oraz działalnością bioenergoterapeuty organizowałam i prowadziłam warsztaty i kursy medytacji.

W roku 2013, dążąc do dalszego rozwoju duchowego oraz poszerzenia swoich kompetencji uzyskałam tytuł Mistrza Nauczyciela Kundalini Reiki oraz Mistrza Nauczyciela świecowania i konchowania uszu oraz konchowania na ciele metodą Indian Hopi.

Rok 2014 zaowocowali kolejnym rozwojem umiejętności. W lutym ukończyłam I stopień HOMEO-FARMAPUNKTURY w Radiestezyjnej Profilaktyce Zdrowotnej, a w kwietniu - II stopień. W chwili obecnej przygotowuję sie do rozpoczęcia kursu zawodowego.

Obok działalności z zakresu organizacji kursów Reiki, kursów i sesji medytacyjnych oraz świadczenia usług z zakresu bioenergoterapii zajmuję się również zabiegami świecowania i konchowania uszu metodą Indian Hopi, konchowaniem na ciele, numerologią i oczyszczaniem pomieszczeń i przedmiotów z negatywnej energii.

W pracy zawodowej wykorzystuję wszystkie umiejętności zdobyte w ciągu 16 lat praktyki, nie zapominając o ciągłym zdobywaniu nowej wiedzy oraz wzbogacaniu już pozyskanej.

Nie ufaj jedynie słownym zapewnieniom - zobacz dokumenty potwierdzające moje kwalifikacje:

Leszek Migas

Dyplomowany masażysta, Mistrz Praktyk Usui Reiki, Mistrz Nauczyciel Kundalini Reiki, Mistrz Nauczyciel świecowania i konchowania metodą Indian Hopi

Swoją praktykę rozpocząłem w 1999 r. po ukończeniu kursu masażu leczniczego II stopnia.

Celem podnoszenia kwalifikacji, zdobywałem i doskonaliłem wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu masażu sportowego, pielęgnacyjnego oraz energetycznego.

W międzyczasie zdobyłem również tytuł Mistrza Praktyka Reiki, co umożliwiło mi dodatkowe podniesienie skuteczności wykonywanych zabiegów. W międzyczasie zagłębiłem się w tematykę koloroterapii, co również umożliwiło mi podniesienie swojej skuteczności dla korzyści moich pacjentów.

Nieprzerwanie od 1999 r. prowadzę swoja praktykę zawodowa jako masażysta. Początkowo jako główny masażysta Gabinetu Masażu i Urody w Krakowie, ale i nie tylko - współpracowałem w międzyczasie również z licznymi przedsiębiorstwami i instytucjami zewnętrznymi.

Moje doświadczenie umożliwiło mi objęcie w 2008 r. stanowiska Instruktora Gabinetu Masażu i Urody celem aktywnego szkolenia tamtejszego personelu, natomiast od 2010 r. objąłem kierownictwo w głównym gabinecie - Gabinecie Masażu Leczniczego firmowanego już moim nazwiskiem.

Rok 2013 przyniósł mi kolejny rozwój kompetencyjny i duchowy - zdobyłem tytuł Mistrza Nauczyciela Kundalini Reiki, co zwiększyło moje możliwości i skuteczność jako masażysty i energoterapeuty.

Pomimo faktu, że terapie świecami i konchami ziołowymi Indian Hopi znałem i z sukcesem stosowałem w terapii moich pacjentów, dopiero pełen kurs i uzyskanie tytułu Mistrza Nauczyciela świecowania i konchowania metodą Indian Hopi umożliwiło mi w pełnym zakresie wykorzystywać tajniki, a za razem skuteczność owej terapii.

Nie ufaj jedynie słownym zapewnieniom - zobacz dokumenty potwierdzające moje kwalifikacje:

Standard Gabinetu

Niezaprzeczalnie, pierwszą i najważniejszą korzyścią z korzystania z naszej oferty jest pełna satysfakcja z poziomu wykonywanych zabiegów i szkoleń. Doświadczenie i kwalifikacje naszych specjalistów są w tym wypadku gwarancją najwyższego poziomu świadczonych usług.

Kolejnym atutem są warunki, w jakich obsługiwani są nasi kursanci i pacjenci. Odpowiednio dobrane, profesjonalne wyposażenie, stylowo urządzone pokoje zabiegowe tworzą unikatową atmosferę umożliwiając jednocześnie wykonywanie zabiegów w wyjątkowo komfortowych warunkach.

W związku z tym, że standardy naszej obsługi są biegunowo odległe od przyjętych w instytucjach zajmujących się standardowo ochroną zdrowia, nasi pacjenci ani przez chwilę nie poczują się jak w szpitalu czy pokoju zabiegowym. Wręcz przeciwnie - atmosfera i nastrój panujący w Gabinecie umożliwia zrelaksowanie się nawet podczas masażu leczniczego.

Odrębne pokoje zabiegowe oraz system rejestracji godzinowej pacjentów gwarantuje pełną anonimowość oraz intymność wykonywanych zabiegów. W naszym Gabinecie nie istnieje pojęcie kolejki - każdy z pacjentów rezerwując dogodną dla siebie godzinę wizyty ma gwarancję wykonania zamówionego zabiegu bez zbędnej zwłoki, bez konieczności przebywania w uciążliwej kolejce.

Komfort oraz zachowanie odpowiednich warunków higienicznych jest dla nas priorytetem. W związku z powyższym każdy zabieg odbywa się na jednorazowych, papierowych prześcieradłach. Wykorzystywane preparaty posiadają wszelkie, wymagane atesty oraz pochodzą od renomowanych producentów.

Powyższa lista atutów naszego Gabinetu, przekładająca się wprost na jakość świadczonych usług oraz pełnej satysfakcji naszych pacjentów oraz kursantów, wyróżnia nas na tle konkurencyjnych podmiotów świadczących podobne usługi.

Jeżeli pragniesz usług wykonywanych na najwyższy poziomie, gwarancji jakości oraz higieny, jak również wyjątkowej atmosfery to zapraszamy Cię właśnie do nas.

Zaufaj naszemu długoletniemu doświadczeniu, a na pewno nie pożałujesz!

Lokalizacja Gabinetu

Centrum Medycyny Naturalnej zlokalizowane jest w XV dzielnicy Krakowa - Mistrzejowice, na os. Złotego Wieku 91 lok. 4.

Numerem 91 opatrzony jest drugi od wjazdu na pętlę autobusową Mistrzejowice, kremowy budynek oznaczony szyldem Euro-Invest.

Do dyspozycji naszych pacjentów oraz kursantów pozostają dwa parkingi zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie naszego budynku), umożliwiających pozostawienie pojazdów w wygodnym i bezpiecznym miejscu na czas wizyty.

Atutami wybranej lokalizacji jest dogodny dojazd z dowolnego miejsca Krakowa, duża liczba miejsc do parkowania oraz dogodne dojście.

Pełne informacje dotyczące sposobów dojazdu, lokalizacji oraz połączeń MPK dostępne są w dziale Kontakt.

stat4u
"Centrum Medycyny Naturalnej" staniwi markę handlową Gold Coin sp. z o.o. z siedzibą w 31-724 Kraków, os. Na Wzgórzach 35/8, zarejestrowanej w Krajowym Rejestrze S±dowym prowadzonym przez Wydział XI S±du Rejonowego dla Krakowa ¦ródmie¶cie w Krakowie pod numerem 0000597425, całkowity, pokryty kapitał zakładowy 10.000,00 PLN. Celem działania Centrum Medycyny Naturalnej Gold Coin sp. z o.o. jest propagowanie wiedzy z zakresu medycyny naturalnej oraz świadczenie usług z zakresu bioenergoterapii, masażu leczniczego oraz kursów samoleczenia Reiki. Wszelkie prawa związane ze znakami graficznymi, logotypami oraz treściami publikowanymi w ramach niniejszego serwisu oraz treściami przekazywanymi lub udostępnianymi zastrzeżone (all rights reserved). (c) GC.