Co to jest prastara terapia jajem?

Jak sama nazwa wskazuje jest to stara metoda oczyszczania organizmu z chorób, różnych dolegliwości fizycznych, zabrudzeń energetycznych, klątw, uroków, złego oka, magii i bytów za pomocą jajka.

Od wieków znana także we wschodniej i południowej Polsce. Wykonywana tylko na wsiach przez babki, zamawiaczki lub tzw. szeptuchy.

Dziś wracająca do łask tak jak inne metody np. świecowanie i konchowanie, zioła, bańki, pijawki itd., które w bezpieczny sposób nie obciążając organizmu pomagają powrócić do zdrowia.

Na czym polega prastara terapia jajem?

Prastara terapia jajem polega na wodzeniu całym jajkiem wokół głowy lub ciała aby ściągnąć wszelkie zabrudzenia, uroki, byty, przywiązania do osób, itd.

Natomiast za pomocą żółtka ma oczyścić organizm z chorób czy dolegliwości.

Prastara terapia jejem jest terapią bezpieczną i skuteczną. Podczas zabiegu można odczuwać chłód lub całkowite zimno co jest sygnałem, że dane miejsce objęte chorobą jest oczyszczane.

Metoda ta może być wykonana zapobiegawczo lub przy pierwszych objawach np. grypy, przeziębienia czy kataru.

Zabiegi terapeutyczne jajem

Prastara terapia jajem jest w pełni bezpieczną, bezbolesną i skuteczną metodą znaną od wieków także w Polsce. Ma ona na celu oczyszczanie organizmu z chorób, różnego typu dolegliwości, także zabrudzeń energetycznych w ciele, czakrach i aurze, za pomocą całego jajka lub żółtka.

Możemy w ten sam sposób również oczyścić się z rzuconych na nas klątw, uroków, złego oka, magii czy uwolnić się z przyczepionych do nas bytów. Metodę tę możemy stosować profilaktycznie właśnie do oczyszczenia aury i czakr z chorób już się tam pojawiających, przy już istniejących dolegliwościach czy chorobach np. żylakach, tarczycy, nerkach itd., a także przy pierwszych objawach np. katarze, przeziębieniu, grypie.

Metoda ta nie tylko usuwa nasze dolegliwości ale daje nam poczucie wewnętrznego spokoju i równowagi. Stosuje się ją nie tylko u dorosłych, ale także u dzieci.

Oferta zabiegów terapii jajem

"Centrum Medycyny Naturalnej" realizuje wyłącznie zabiegi indywidualne.

Zabiegi odbywają się w naszym gabinecie.

Skorzystanie z usług zabiegów terapii jajem wymaga uprzedniego uzgodnienia terminu drogą telefoniczną lub elektroniczną.

stat4u
"Centrum Medycyny Naturalnej" staniwi markę handlową Gold Coin sp. z o.o. z siedzibą w 31-724 Kraków, os. Na Wzgórzach 35/8, zarejestrowanej w Krajowym Rejestrze S±dowym prowadzonym przez Wydział XI S±du Rejonowego dla Krakowa ¦ródmie¶cie w Krakowie pod numerem 0000597425, całkowity, pokryty kapitał zakładowy 10.000,00 PLN. Celem działania Centrum Medycyny Naturalnej Gold Coin sp. z o.o. jest propagowanie wiedzy z zakresu medycyny naturalnej oraz świadczenie usług z zakresu bioenergoterapii, masażu leczniczego oraz kursów samoleczenia Reiki. Wszelkie prawa związane ze znakami graficznymi, logotypami oraz treściami publikowanymi w ramach niniejszego serwisu oraz treściami przekazywanymi lub udostępnianymi zastrzeżone (all rights reserved). (c) GC.