Co to jest oczyszczanie energetyczne przedmiotów

Nie ma pechowych przedmiotów ani pechowych pomieszczeń, są tylko przedmioty i miejsca, którym przekazano "złą" energię.

Każdy z nas spotkał się kiedyś z przedmiotem, który "przynosi nam pecha", lub przedmiotem pogarszającym nasze samopoczucie, nastrój, podwyższającym strach, agresję, niepokój, czy w inny sposób oddziałujący na naszą sferę fizyczną lub psychiczną. Przebywając w niektórych pomieszczeniach miewamy niekiedy dziwne uczucia. Jedne przedmioty (w tym i biżuterię) nosimy chętnie, zakładamy na szczególnie ważne dla nas okazje, traktujemy jako talizmany szczęścia - inne natomiast zalegają na dnie szafy jako nośniki pecha, nieszczęścia, choroby.

Przedmiotem skażonym "złą energią" może być biżuteria, części ubioru, wyposażenie osobiste, narzędzia pracy czy nawet meble, wyposażenie mieszkania czy firmy.

Ładunek energetyczny, w szczególności negatywny może szczególnie występować w przedmiotach zabytkowych, starych, pochodzących z nieznanego źródła lub posiadających wielu właścicieli.

Należy również wskazać, że problemy z negatywnym ładunkiem energetycznym mogą dotyczyć także przedmiotów nowych, które kupujemy osobiście lub otrzymujemy w dobrej wierze. W takim wypadku wystarczy, że osoba wytwarzająca dany przedmiot, pąkująca go czy sprzedająca przekazała owemu przedmiotowi negatywny ładunek energetyczny (złość, smutek, zazdrość, cierpienie) poprzez choćby krótkotrwały kontakt fizyczny.

W sferze biznesowej czy zawodowej, zanieczyszczone złą energią urządzenia, narzędzia oraz inne wyposażenie może oddziaływać na właściciela przynosząc mu pecha, spadek przychodów, trudności z pozyskaniem i utrzymaniem klientów, popadanie w zadłużenie, czy problemy natury procesowej.

Szczególna uwagę należy zwrócić tutaj również na fakt, że negatywnym oddziaływaniem mogą cechować się przedmioty osobiste, które możemy nosić na albo przy sobie. Te same zjawiska mogą dotyczyć części wyposażenia domu czy przedsiębiorstwa - poszczególne przedmioty mogą oddziaływać na wszystkich domowników, pracowników czy klientów znajdujących się w pomieszczeniu, gdzie znajduje się emanujący przedmiot.

Na szczęście, istnieją metody zdiagnozowania występowania owych, negatywnych energii, dobrania środków je niwelujących lub usuwających oraz wprowadzenie pozytywnej energii, mającej na celu zapewnić zdrowie, szczęście i harmonię posiadacza "obciążonego" przedmiotu.

Na czym polega oczyszczanie przedmiotów?

Oczyszczanie przedmiotów, podobnie jak oczyszczanie pomieszczeń polega na usunięciu lub niwelacji działania negatywnych energii, które zostały naniesione na badany przedmiot przez osoby użytkujące, wytwarzające lub sprzedające dany przedmiot, a obciążone np. ciężką chorobą, głębokim smutkiem, złością, agresją, zawiścią itp.

Usunięciu ulęgają również myślokształty pozostawione przez zazdrosne, źle życzące nam osoby, które miały chociażby przelotny kontakt z danym przedmiotem.

Do przedmiotów, które mogą zostać objęte usługą oczyszczania energetycznego mogą w szczególności należeć: przedmioty zabytkowe i kolekcjonerskie, biżuteria, elementy wyposażenia indywidualnego, narzędzia pracy, przedmioty osobiste (w szczególności: darowane lub odziedziczone), meble oraz elementy wyposażenia domu lub przedsiębiorstwa, pojazdy mechaniczne oraz wszelkie przedmioty, z którymi mamy kontakt na co dzień.

Oczyszczaniu również mogą być poddane urządzenia elektroniczne, w szczególności służące do pracy i/lub komunikacji jak: telefony stacjonarne i komórkowe, komputery stacjonarne i przenośne oraz inne wyposażenie uczestniczące z osobami trzecimi.

Z uwagi na to, że natura nie lubi pustki, działaniem wieńczącym niejako dzieło oczyszczenia jest nasycenie oczyszczonego przedmiotu energią pozytywną, działająca dodatnio na jego właściciela oraz jego otoczenie.

Uwaga: usługa oczyszczania przedmiotów z negatywnych energii nie stanowi egzorcyzmów. Egzorcyzmy mogą być wykonywane jedynie przez uprawnioną oraz należycie przygotowaną osobę duchowną lub świecką.

Dla osób planujących zakup urządzeń lub pojazdów mechanicznych proponujemy usługę przedzakupowej diagnostyki przedmiotów i pojazdów mechanicznych.

Przykłady z praktyki

Przykład 1 - "przeklęty" fotel

Będąc jeszcze Mistrzem Praktykiem wraz Z moją Mistrzynią Elą udałyśmy się do domu jednego z jej uczniów.

Mężczyzna parę lat wcześniej ukończył I stopień Reiki, a ze względu na to, że chodził o dwóch kulach poprosił aby kurs II-go stopnia Reiki mógł odbyć się u niego w domu.

Mieszkał on w starej kamienicy wraz z ojcem. Zaprosił nas do dużego pokoju. Czuć było gęsta energię tego miejsca. Usiadłam na jednym ze wskazanych foteli. Czułam złość, nienawiść i żal.

Kręciłam się i wierciłam nie mogąc skoncentrować się na niczym. W końcu przesiadłam się na inne miejsce i złe odczucia odeszły.

Po zakończeniu kursu zaczęłam rozmawiać z mężczyzną. Okazało się, że fotel w którym uprzednio siedziałam, to ulubione miejsce jego ojca. Opowiadał on o złych relacjach z ojcem przez cały okres swego życia, jak był odrzucony przez niego z powodu kalectwa, jak ojciec wyżywał się na nim przez cały czas a wszystko nasiliło się, gdy zmarła kilka lat temu jego matka.

Oczyściłam całe mieszkanie ale nie było mowy o usunięciu fotela. Po kilku miesiącach skontaktował się ze mną mówiąc, że stosunki z ojcem trochę się poprawiły ale fotela nie można absolutnie usunąć z domu.

Przykład 2 - "wampiryczna" bransoleta

Pewna kobieta przyszła do mnie skarżąc się na złe samopoczucie. Miała wtedy 40 lat i narzekała na brak sił, trzęsące się nogi i ręce.

Rozmawiając z nią zwróciłam uwagę na jej bransoletkę. Była to stara, złota bransoleta z prawdziwymi rubinami i szafirami. Takich się w obecnych czasach już nie robi. Piękna stara robota pomyślałam ale jedynie zgromadzone w niej "zło" odpowiadało jej pięknu.

Nigdy nie dotykam niczyjej biżuterii, ale wtedy poprosiłam kobietę aby zdjęła ją i podała mi. Gdy wzięłam bransoletę do ręki miałam wrażenie jakby mnie prąd poraził. Upuściłam ją z bólu na kolana. Przez moment nie czułam ręki.

Kobieta zdziwiona popatrzyła na mnie. Odniosłam wrażenie, że poprzedni właściciel albo był ciężko chory, albo był bardzo niedobrym człowiekiem.

Okazało się, że kobieta kupiła rzeczoną bransoletę w lombardzie, a o poprzednim właścicielu nie można było uzyskać żadnych informacji. Stwierdziła, że bransoletka tak przykuła jej uwagę, że musiała ją kupić. Założyła ją na rękę i praktycznie nie rozstawała się z nią ani na moment.

W czasie rozmowy kobieta nagle odkryła, że odkąd zaczęła nosić owa bransoletę, zaczęła również podupadać na zdrowiu.

Zaproponowałam oczyszczenie przedmiotu z "negatywnych" energii. Po tygodniu kobieta pojawiła się ponownie. Opowiedziała, że gdy zdjęła bransoletę i zostawiła ją u mnie zaczęła wracać do sił. Przestały się jej trząś ręce i kolana, a po oczyszczeniu negatywne objawy minęły.

Zapewniłam, że od momentu oczyszczenia bransolety może nosić ją bez strachu o zły stan zdrowia. I tak też się stało.

Przykład 3 - "pechowe" kolczyki

Niestety, i ja sama padłam ofiarą "złej" energii przedmiotu. Kilkanaście lat wstecz, gdy jeszcze nie zajmowałam się oczyszczaniem pomieszczeń i przedmiotów, dostałam od moich rodziców na imieniny złote kolczyki z opalem.

Były nowe i piękne, jednakże ile razy je założyłam, tyle razy doznałam jakiejś nieprzyjemności, przykrości lub nie mogłam czegoś załatwić.

Długo zastanawiałam się nad tym zbiegiem okoliczności. Najpierw myślałam, że opal to nie mój kamień, potem, że są pechowe, aż z żalem schowałam je na samo dno szuflady. W końcu zapomniałam o nich.

Po paru latach gdy zaczęłam oczyszczać przedmioty przypomniałam sobie o owych kolczykach. Wyjęłam je i oczyściłam. Zaprogramowałam je i od tej pory nigdy mnie nic złego nie spotkało, gdy je założyłam.

Uzmysłowiłam sobie, że "złe" energie nie dostajemy w spadku z przedmiotami ale że mogą nam je przekazać ludzie żyjący obecnie i je wytwarzający.

Wystarczy, że ktoś jest chory, zmartwiony, zły, przerażony i jego energia osiada na przedmiocie. A metal jest dobrym przenośnikiem energii.

Zawsze radzę znajomym aby nie dawali dotykać bez specjalnych powodów swoich rzeczy. Ja sama nie biorę rzeczy innych, jeżeli nie występuje taka potrzeba. Zawsze powtarzam, by oczyszczać biżuterię choćby domowymi sposobami, nawet jak jest przyniesiona prosto ze sklepu.

Pamiętajmy, że nawet rzeczy fabrycznie nowe, leżące w sklepie są dotykane przez wiele osób: producentów, pakowaczy, personel sklepowy i oczywiście oglądających, z których każdy może nanieść na nasz przedmiot energię, nie zawsze tą dobrą.

Realizacja usług

Usługi oczyszczania przedmiotów z negatywnych energii są realizowane w formie działań podejmowanych w siedzibie Centrum Medycyny Naturalnej Anna Migas oraz, jeżeli charakter sprawy tego wymaga, w formie działań terenowych w miejscu wskazanym przez zlecającego.

Oczyszczanie przedmiotów z negatywnych energii dzielimy na:

  • Oczyszczenie pierwotne - obejmujące tzw. pierwsze oczyszczenie, poprzedzone wywiadem z właścicielem lub użytkownikiem przedmiotu. Obejmuje kontrolę energetyczną, oczyszczenie energetyczne i energetyzowanie przedmiotu;
  • Oczyszczenie kontrolne - wykonywane okresowo, kontrolne sprawdzenie energetyczne przedmiotu lub ich grupy oraz przeprowadzenie ewentualnego oczyszczenia oraz energetyzowania.

Zlecenia przyjmowane są drogą telefoniczną lub elektroniczną.

Dla osób i podmiotów zainteresowanych stałą obsługą proponujemy dogodne abonamenty.

Na życzenie zleceniodawcy wystawiamy faktury VAT.

Cena realizacji usługi zależna jest od jej wariantu, liczby przedmiotów objętych usługą oraz miejsca jej wykonania. Koszty ustalane są indywidualnie w odniesieniu do każdego zlecenia.

Zlecenie zostaje przyjęte do realizacji po akceptacji kosztów jego wykonania przez zlecającego oraz zaksięgowaniu ustalonej zaliczki na rachunku bankowym Centrum Medycyny Naturalnej Anna Migas.

Dla usług realizowanych w siedzibie Centrum Medycyny Naturalnej Anna Migas możliwe jest rozliczenie gotówkowe.

Kurs świecowania i konchowania Uszu

Diagnostyka przedzakupowa pojazdów mechanicznych

masaż z dojazdem kraków

stat4u
"Centrum Medycyny Naturalnej" staniwi markę handlową Gold Coin sp. z o.o. z siedzibą w 31-724 Kraków, os. Na Wzgórzach 35/8, zarejestrowanej w Krajowym Rejestrze S±dowym prowadzonym przez Wydział XI S±du Rejonowego dla Krakowa ¦ródmie¶cie w Krakowie pod numerem 0000597425, całkowity, pokryty kapitał zakładowy 10.000,00 PLN. Celem działania Centrum Medycyny Naturalnej Gold Coin sp. z o.o. jest propagowanie wiedzy z zakresu medycyny naturalnej oraz świadczenie usług z zakresu bioenergoterapii, masażu leczniczego oraz kursów samoleczenia Reiki. Wszelkie prawa związane ze znakami graficznymi, logotypami oraz treściami publikowanymi w ramach niniejszego serwisu oraz treściami przekazywanymi lub udostępnianymi zastrzeżone (all rights reserved). (c) GC.