Co to jest oczyszczanie energetyczne pomieszczeń?

Nie ma pechowych przedmiotów ani pechowych pomieszczeń, są tylko przedmioty i miejsca, którym przekazano "złą" energię.

Przebywając w niektórych pomieszczeniach miewamy niekiedy dziwne uczucia. Do jednych pomieszczeń wchodzimy chętnie, od innych coś wręcz nas odpycha

Zdarza się niekiedy, że przebywając w czyimś domu, pomieszczeniu firmowym, czy nawet jednym pokoju czujemy się osłabieni, przygnębieni, psuje się nasz nastrój, czy zaczynamy się zwyczajnie, bez żadnego powodu czuć źle.

Może też się zdarzyć, że wynajmujemy lokal pod firmę i co byśmy nie zrobili, forma nie będzie się rozwijać czy przynosić zysków. W innym przypadku - po zamieszkaniu w nabytym lub wynajętym lokalu mieszkaniowym mogą pojawić się kłótnie prowadzące nawet do rozpadu małżeństwa czy przyjaźni - ot tak, bez żadnej przyczyny.

Wszystko powyższe może mieć istotny związek z energią nieruchomości, która została jej przekazana przez poprzednich właścicieli czy najemców.

Jeżeli poprzedni właściciele czy użytkownicy byli ludźmi nieszczęśliwymi, chorymi, czy mówiąc ogólnie "złymi", ich energia pozostaje w lokalu oddziałując na nowych mieszkańców.

Energia lokalu nie musi zostać "odziedziczona". Lokal może przejmować negatywną energię od nas samych, gdy jesteśmy nieszczęśliwi, chorzy czy zdenerwowani. Lokal w reszcie może przejmować energie od naszych gości czy klientów, odwiedzających naszą firmę.

Niekiedy "zanieczyszczanie" lokalu może odbywać się w pełni nieświadomie, a kumulując się wpływać na losy i zdrowie jego lokatorów czy użytkowników.

Na szczęście, istnieją metody zdiagnozowania występowania owych, negatywnych energii, dobrania środków je niwelujących lub usuwających oraz wprowadzenie pozytywnej energii, mającej na celu zapewnić zdrowie, szczęście i harmonię użytkowników lokalu.

Na czym polega oczyszczanie pomieszczeń?

Oczyszczanie pomieszczeń polega na usunięciu lub niwelacji działania negatywnych energii, które pozostały w danym miejscu z wielu powodów np. długotrwałym przebywaniu osób ciężko chorych, z nałogami, osób które emanują złością, nienawiścią, mściwością, osób, które zmarły w danym miejscu lub osoby wcześniej zamieszkujące w danym pomieszczeniu.

Usunięciu ulęgają również myślokształty pozostawione przez zazdrosne, źle życzące nam osoby, które odwiedziły nas w danym pomieszczeniu.

Do pomieszczeń podlegających oczyszczaniu należą w szczególności: mieszkania, domy, firmy, biura, gabinety i wszystkie inne lokale, przez które przewija się duża ilość osób.

Osoby odwiedzające dany lokal zostawiają także różnego rodzaju energie jak złość, zdenerwowanie, niezadowolenie, złe samopoczucie, problemy osobiste i inne, które skumulowane mogą wpłynąć źle na nasze samopoczucie, stan zdrowia, złą wydajność w pracy, na atmosferę, czy problemy w domu lub firmie.

Z uwagi na to, że natura nie lubi pustki, działaniem wieńczącym niejako dzieło oczyszczenia jest wypełnienie oczyszczonego lokalu energią pozytywną, działająca dodatnio na właścicieli, lokatorów czy użytkowników.

Uwaga: usługa oczyszczania pomieszczeń z negatywnych energii nie stanowi egzorcyzmów. Egzorcyzmy mogą być wykonywane jedynie przez uprawnioną oraz należycie przygotowaną osobę duchowną lub świecką.

Dla osób planujących zakup lub wynajem lokalu proponujemy usługę przedzakupowej diagnostyki nieruchomości.

Przykłady z praktyki

Przykład 1 - dzieci wyczuwają energię

Pewnego razu w 2007 roku znajomy poprosił mnie o "sprawdzenie" mieszkania, które chciał wynająć dla siebie, swojej przyjaciółki i jej małego dziecka.

Wcześniej byli oglądnąć mieszkanie i zauważył, że chłopiec w jednym z pomieszczeń dziwnie się zachowuje. Oczywiście nie wspomniał o tej sytuacji ani słowem.

Mieszkanie składało się z dużej kuchni, łazienki i dwóch pokoi.

Kuchnia, łazienka i duży pokój były "czyste" energetycznie, tj. nie stwierdziłam obecności żadnego negatywnego oddziaływania.

W małym pokoju wyczułam cierpienie i strach. Ale kumulacja była najsilniejsza przy jednej ścianie tego pokoju.

Długo oczyszczałam to pomieszczenie. Po prawie dwóch godzinach "złe" energie były usunięte, a na ich miejsce zaprogramowałam "dobre".

Po skończonej pracy opowiedziałam co czułam i co mogło być przyczyną takiego stanu.

Znajomy skontaktował się ponownie z właścicielką oczyszczanego mieszkania oraz dowiedział się, co mogło być przyczyną występowania negatywnej energii.

Mianowicie, okazało się, że w tym właśnie małym pokoju przebywał brat właścicielki mieszkania, który od paru miesięcy umierał na raka. Kumulacja negatywnej energii wystąpiła dokładnie przy ścianie, gdzie umierający miał swoje łóżko. Wprawdzie zmarł on w szpitalu ale strach i ból został w domu.

Gdy znajomy odwiedził jeszcze raz mieszkanie z przyjaciółką i chłopcem nie zauważył żadnych, dziwnych zachowań dziecka, wręcz przeciwnie - dziecko z chęcią przebywało w małym pokoju.

Przykład 2 - "zła" energia szkodzi w biznesie

Był rok 2004. Będąc wystawcą w pewnym kurortowym mieście na Targach Zdrowia i Natury, podeszła do mnie kobieta - właścicielka dużej restauracji przy jednej z głównych ulic i poprosiła mnie, abym przyszła do owej restauracji i sprawdziła ją energetycznie.

Opowiedziała, że ma problemy z firmą, klientami i finansami. Stwierdziła, że klienci wchodzą i po kilku metrach wycofują się nie dochodząc nawet do głównej sali.

Późnym popołudniem udałam się pod umówiony adres. Idąc ulicą widziałam w innych restauracjach ożywiony ruch a podchodząc do budynku kobiety, która poprosiła o pomoc czułam jakby cały budynek był odizolowany jakąś ciężką przesłoną.

Wchodząc głównym wejściem przeszłam dosłownie trzy metry i coś mnie zatrzymało. Nie wiedziałam dlaczego ale miałam ochotę zawrócić i wyjść.

Postanowiłam, że mimo wszystko idę dalej. Znalazłam się w końcu w głównej sali i złapałam się za głowę. Ciemno, że nic nie widać, pełno ususzonych kwiatów (energia śmierci) oraz jakaś bliżej nieokreślona energia, która wręcz wypychała ze środka.

W olbrzymiej kuchni wszystkie noże, szpikulce, tasaki i ostre narzędzia leżały na blatach (Feng Shui). Remedia wykorzystywane w Feng Shui pozawieszane gdzie popadło, odpromienniki tak samo, a w dodatku źle ustawione jeśli chodzi o kierunki. Dosłownie miszmasz.

W pierwszej kolejności poprosiłam o oświetlenie pomieszczeń, następnie pościągałam wszystkie remedia i odpromienniki, poprosiłam aby w kuchni pochowano wszystkie ostre narzędzia do szuflad i przede wszystkim usunięto martwe kwiaty.

Przebywając tam przez 3 godziny nie zauważyłam, aby ktokolwiek wszedł na salę. Rozmawiając natomiast z właścicielką dowiedziałam się, że przed wojną w budynku znajdowała się pogotowie górskie, że wielu ratowników już nigdy nie wróciło, a w okresie wojny i latach późniejszych losy budynku były dość zagmatwane.

Stwierdziłam, że trzeba oczyścić cały budynek od piwnic do II piętra włącznie. W drugim dniu ponownie sprawdzałam jeszcze raz wszystkie pomieszczenia i doczyściłam parę miejsc. Wybrałam kilka remediów i umieściła je we właściwych miejsca tak samo zrobiłam z odpromiennikami.

W końcu usiadłyśmy z właścicielką przy jednym z stolików pijąc kawę. Po 10 minutach do restauracji weszła jedna wycieczka składająca się z kilku osób, następnie druga i kolejna. Zrobił się taki ruch, że kelnerki nie mogły nadążyć z zamówieniami. Właścicielka aż się popłakała ze szczęścia widząc tyle osób naraz.

Po roku będąc w tych okolicach odwiedziłam ową restaurację. Widziałam nadal zadowoloną właścicielkę a kłopoty finansowe odeszły w zapomnienie.

Realizacja usług

Usługi oczyszczania pomieszczeń z negatywnych energii są realizowane jedynie w formie działań terenowych, w lokalu objętym realizowaną usługą.

Oczyszczanie pomieszczeń z negatywnych energii dzielimy na:

  • Oczyszczenie pierwotne - obejmujące tzw. pierwsze oczyszczenie, poprzedzone wywiadem z właścicielem lub użytkownikiem lokalu. Obejmuje kontrolę energetyczną, oczyszczenie energetyczne, optymalizację lub wprowadzenie remediów i energetyzowanie lokalu;
  • Oczyszczenie kontrolne - wykonywane okresowo, kontrolne sprawdzenie energetyczne lokalu oraz przeprowadzenie ewentualnego oczyszczenia, optymalizacji remediów oraz energetyzowania.

Zlecenia przyjmowane są drogą telefoniczną lub elektroniczną.

Dla osób i podmiotów zainteresowanych stałą obsługą proponujemy dogodne abonamenty.

Na życzenie zleceniodawcy wystawiamy faktury VAT..

Cena realizacji usługi zależna jest od jej wariantu oraz metrażu objętego jej realizacją. Koszty ustalane są indywidualnie w odniesieniu do każdej nieruchomości.

Zlecenie zostaje przyjęte do realizacji po akceptacji kosztów jego wykonania przez zlecającego oraz zaksięgowaniu ustalonej zaliczki na rachunku bankowym Centrum Medycyny Naturalnej Anna Migas.

stat4u
"Centrum Medycyny Naturalnej" staniwi markę handlową Gold Coin sp. z o.o. z siedzibą w 31-724 Kraków, os. Na Wzgórzach 35/8, zarejestrowanej w Krajowym Rejestrze S±dowym prowadzonym przez Wydział XI S±du Rejonowego dla Krakowa ¦ródmie¶cie w Krakowie pod numerem 0000597425, całkowity, pokryty kapitał zakładowy 10.000,00 PLN. Celem działania Centrum Medycyny Naturalnej Gold Coin sp. z o.o. jest propagowanie wiedzy z zakresu medycyny naturalnej oraz świadczenie usług z zakresu bioenergoterapii, masażu leczniczego oraz kursów samoleczenia Reiki. Wszelkie prawa związane ze znakami graficznymi, logotypami oraz treściami publikowanymi w ramach niniejszego serwisu oraz treściami przekazywanymi lub udostępnianymi zastrzeżone (all rights reserved). (c) GC.