Co to jest oczyszczanie energetyczne osób

Każda żywa istota posiada aurę czyli pole energetyczne.

Aura często zostaje "zabrudzona" przez skrzyżowanie żył wodnych, siatki geopatyczne, myślokształty czyli złe myśli, życzenia i zawiść innych osób, jak również i złość oraz negatywne działanie nas samych.

Nasza aura zanieczyszcza się również poprzez przebywanie w otoczeniu innych ludzi, odwiedzaniu miejsc o zaburzonej równowadze energetycznej lub negatywnie "naładowanych", czy kontakcie z posiadającymi negatywny ładunek przedmiotami.

To wszystko wpływa na nasze zdrowie, samopoczucie a także na całe nasze życie. Może powodować uczucie zmęczenia, "wyładowania", depresje, stany chorobowe, nadpobudliwości, agresję, przewrażliwienie, jak również występować w formie chronicznego pecha.

Aby wszystko wróciło do normy, czyli do prawidłowego stanu, taka osoba musi być oczyszczona.

Wskazane jest również, by oprócz osobistego oczyszczenia zostało wykonane również oczyszczenie domu i miejsca pracy osoby poddającej się zabiegowi, gdyż energia tych miejsc będzie miała dalszy, zły wpływ na osobę oczyszczoną.

Na czym polega oczyszczanie osób?

Oczyszczanie osób, podobnie jak oczyszczanie przedmiotów polega na usunięciu lub niwelacji działania negatywnych energii, które zostały naniesione lub przechwycone przez osobę objętą zabiegiem.

Usunięciu ulęgają również myślokształty pozostawione przez zazdrosne, źle życzące nam osoby, z którymi mieliśmy lub mamy kontakt, czy też przejęte z odwiedzanych przez nas miejsc.

W odniesieniu do oczyszczania osób nie istnieją żadne ograniczenia. Zabiegowi oczyszczania może zostać poddany każdy, bez względu na wiek, płeć, stan zdrowia, wykonywaną pracę etc.

Z uwagi na to, że natura nie lubi pustki, działaniem wieńczącym niejako dzieło oczyszczenia jest przekazanie oczyszczanej osobie pozytywnej, "dobrej" energii.

Uwaga: usługa oczyszczania osób z negatywnych energii nie stanowi egzorcyzmów. Egzorcyzmy mogą być wykonywane jedynie przez uprawnioną oraz należycie przygotowaną osobę duchowną lub świecką.

Zobacz również: diagnostyka energetyczna indywidualna, partnerska i zawodowa.

Oczyszczanie i harmonizowanie czakr

Czakry to centra energetyczne znajdujące się w organizmie człowieka.

Oprócz głównych czakr, które umiejscowione są wzdłuż kręgosłupa i głowy, występują setki małych czakr np. zatok, pach, żołądka, wątroby, łokci itd.

Ze względu, że każda choroba lub dolegliwość fizyczna lub psychiczna jest spowodowana zaburzeniem pracy czakry np. zabrudzenie, zablokowanie itd., należy każdą z czakr sprawdzić, oczyścić i zharmonizować.

Oczyszczanie i harmonizowanie czakr wykonuje się za pomocą energii pranicznej i energii Reiki.

Przykłady z praktyki

Przykład 1 - "toksyczni" współpracownicy

Pewnego razu pojawiła się u mnie kobieta, w której życiu działy się różne złe rzeczy a ona sama źle się czuła. Była bardzo rozdrażniona, osłabiona i bardzo źle nastawiona do ludzi i całego świata.

Złe samopoczucie i rozdrażnienie także źle wpływało na jej relacje z bliskimi ludźmi. Z rozmowy wywnioskowałam, że osoby z którymi pracuje w jednym pokoju działają na nią drażniąco jak i samo miejsce.

Sprawdziłam jej aurę. Znalazłam tam zakłócenia energetyczne i przerwy. Sama aura była nierówna i postrzępiona, co dawało kobiecie dyskomfort.

Oczyściłam aurę, zakleiłam przerwy i wykonałam zabieg energetyzujący oraz wyrównałam aurę. Kobieta stwierdziła, że lepiej się poczuła. Poradziłam aby oczyściła pomieszczenie, w którym pracuje prostymi, domowymi sposobami, a na biurku umieściła odpowiednie kamienie.

Po paru tygodniach kobieta znów pojawiła się u mnie. Była radosna, zadowolona z pracy i życia. Stwierdziła, że dopiero teraz zaczęło jej się dobrze układać w życiu osobisty i w pracy. Teraz sama co jakiś czas oczyszcza pomieszczenie, w którym pracuje a także siebie.

Realizacja usług

Usługi oczyszczania osób z negatywnych energii są realizowane w formie działań podejmowanych w siedzibie Centrum Medycyny Naturalnej Anna Migas oraz, jeżeli charakter sprawy tego wymaga, w formie działań terenowych w miejscu wskazanym przez zlecającego.

Oczyszczanie osób z negatywnych energii dzielimy na:

  • Oczyszczenie pierwotne - obejmujące tzw. pierwsze oczyszczenie, poprzedzone wywiadem z oczyszczanym. Obejmuje kontrolę energetyczną, oczyszczenie energetyczne, wyrównanie aury i energetyzowanie pacjenta;
  • Oczyszczenie kontrolne - wykonywane okresowo, kontrolne sprawdzenie energetyczne pacjenta oraz przeprowadzenie ewentualnego oczyszczenia oraz energetyzowania.

Zlecenia przyjmowane są drogą telefoniczną lub elektroniczną.

Dla osób i podmiotów zainteresowanych stałą obsługą proponujemy dogodne abonamenty.

Na życzenie zleceniodawcy wystawiamy faktury VAT.

Cena realizacji usługi zależna jest od jej wariantu, liczby osób objętych usługą oraz miejsca jej wykonania. Koszty ustalane są indywidualnie w odniesieniu do każdego zlecenia.

Zlecenie zostaje przyjęte do realizacji po akceptacji kosztów jego wykonania przez zlecającego oraz zaksięgowaniu ustalonej zaliczki na rachunku bankowym Centrum Medycyny Naturalnej Anna Migas.

Dla usług realizowanych w siedzibie Centrum Medycyny Naturalnej Anna Migas możliwe jest rozliczenie gotówkowe.

stat4u
"Centrum Medycyny Naturalnej" staniwi markę handlową Gold Coin sp. z o.o. z siedzibą w 31-724 Kraków, os. Na Wzgórzach 35/8, zarejestrowanej w Krajowym Rejestrze S±dowym prowadzonym przez Wydział XI S±du Rejonowego dla Krakowa ¦ródmie¶cie w Krakowie pod numerem 0000597425, całkowity, pokryty kapitał zakładowy 10.000,00 PLN. Celem działania Centrum Medycyny Naturalnej Gold Coin sp. z o.o. jest propagowanie wiedzy z zakresu medycyny naturalnej oraz świadczenie usług z zakresu bioenergoterapii, masażu leczniczego oraz kursów samoleczenia Reiki. Wszelkie prawa związane ze znakami graficznymi, logotypami oraz treściami publikowanymi w ramach niniejszego serwisu oraz treściami przekazywanymi lub udostępnianymi zastrzeżone (all rights reserved). (c) GC.