Co to jest oczyszczanie miejsc i osób z obcych bytów energetycznych?

Wiadomo nam, że po śmierci dusza ludzka przechodzi na „drugą stronę” lub inaczej mówiąc „do światłości”. Ale nie zawsze tak jest, niektóre dusze zostają na Ziemi z jakiś powodów.

Owych powodów może być wiele, przedstawmy jednakże najczęstsze z nich:

  • przywiązanie do miejsca (domu, mieszkania, miejsca śmierci);
  • przywiązanie do majątku (pieniądze, firma, wybrane przedmioty lub ich zbiory);
  • z powodu bliskich („opieka” nad żyjącymi, zazdrość, niespełniona miłość);
  • z powodu „trzymania ich” przez najbliższych (rozpacz, tęsknota, rozdrapywanie ran psychicznych);
  • z powodu nagłej i niespodziewanej śmierci (wypadek śmiertelny, morderstwo, inna śmierć nagła);
  • z powodu nie załatwionych spraw;
  • chęci ujawnienia prawdziwych okoliczności swojej śmierci.

Diagnostyka problemu

W każdym z wyżej wskazanych przypadków dusza błąkająca się na Ziemi jest nieszczęśliwa i trzeba jej pomóc odejść. Czasem takie błąkające dusze stają się złośliwe albo wręcz niebezpieczne. Wtedy trzeba je tym bardziej odprowadzić dla ich dobra, oraz dla dobra osób żyjących. Biorąc pod uwagę fakt, że pozostawanie dusz zmarłych w naszym wymiarze nie jest zjawiskiem normalnym, dusze owe zalicza się do grupy „obcych bytów energetycznych”, nazywając je w skrócie „bytami”.

Odprowadzenie bytu nie jest generalnie wcale prostą sprawą. Składa się ono tak naprawdę z całego zespołu działań analitycznych i faktycznych, które nie zawsze przynoszą rezultaty już przy pierwszej próbie. W pierwszej kolejności następuje nawiązanie kontaktu z owym bytem i identyfikacja jego tożsamości, powodów nieopuszczenia naszego wymiaru, jego motywów działań i potrzeb. W zależności od otrzymanych wyników analizy podejmuje się czynności, mające na celu zapewnienie spokoju owemu bytowi, uświadomienie mu jego aktualnej sytuacji i konsekwencji z niej wynikających. Po korekcie „światopoglądu” owego bytu, uzyskaniu tego, co mu jest potrzebne do zaznania spokoju, odebraniu i przekazaniu przesłania lub korekcie zachowań osób najbliższych owemu bytowi można przejść do etapu odprowadzania. Odprowadzanie natomiast to przede wszystkim wskazanie bytowi drogi, ułatwienie kontaktu z jego aniołem stróżem i opiekunem duchowym, a następnie wsparcie w dokonaniu samego aktu odejścia.

Przykład 1

Pewnego razu wieczorem w moim domu pojawił się byt młodej kobiety. Widziałam ją wyraźnie i mogłam jej się przyglądnąć bez problemu. Była szczupła, średniego wzrostu, miała krótkie ciemne włosy. Ubrana była w białą sukienkę w drobne kwiatki marszczoną w pasie. Na nogach miała krótkie, białe skarpetki i czarne baleriny. Jakby przybyła z lat 50 XX wieku. Stała patrząc na mnie i nic nie mówiąc. Zapytałam ją po co przyszła? Ale ona dalej stała nie mówiąc nic. Postanowiłam ją wziąć na przetrzymanie. Powiedziałam jej tylko, że jak będzie gotowa to może mi opowiedzieć o sobie. Na następny dzień stała tam gdzie poprzednio i tylko patrzyła na mnie. Po dwóch dniach zobaczyłam ją wiszącą pod sufitem. Wyglądało to tak jakby powiesiła się na niewidzialnym sznurze.

W końcu przemówiła ale nie głosem tylko obrazami. Zobaczyłam ją w jej domu, w kuchni krzątającą się przy obiedzie. Potem do domu wszedł młody mężczyzna i zaczął na nią krzyczeć i szarpać. Popychał ją cały czas wykrzykując. W końcu złapał ją za włosy i wywlókł z domu. Zaciągnął ją do stodoły gdzie przygotowany był sznur z pętlą zawieszony na haku. Nałożył jej pętlę na szyję i po prostu powiesił ją. Policja uznała to za samobójstwo i morderca uniknął kary. Wiedziałam, że pojawiła się u mnie aby ktoś dowiedział się w jaki sposób naprawdę umarła. Przeprowadziłam ją na „drugą stronę” bez problemu, jednakże dopiero po odebraniu „przesłania”. Była już gotowa na całkowite odejście. Już nigdy nie odwiedziła mnie ponownie.

Wykrywanie obcych bytów energetycznych

Wykrywanie obecności obcych bytów nie jest sprawą łatwą, a w większości przypadków, bez stosownego przygotowania i doświadczenia - wręcz niemożliwa. W większości przypadków jesteśmy jedynie świadkami dziwnych przypadków – znikające lub przemieszczające się przedmioty, dziwne odgłosy, aktywacje alarmów czy czujników ruchu. Niekiedy mamy do czynienia z bezpośrednim oddziaływaniem na zdrowie osoby z „przyczepionym” bytem – od postępującego osłabienia, poprzez wahania nastrojów, urojenia, aż do całkowitej zmiany charakteru. Ten ostatni przypadek klasyfikujemy już typowo jako bezpośredni wpływ bytu na osobę żyjącą, co w oczywisty sposób stanowi najwyższe zagrożenie. Faktem niestety jest to, że wokół nas i przy nas przebywa ciągle ogromna ilość bytów, z których niektóre przyczepiają się do nas tylko na czas „transportu”, inne z powodu naszego stanu fizycznego czy psychicznego, inne z poczucia daleko idącego podobieństwa, a jeszcze inne, gdy czują, że mogą od nas otrzymać pomoc.

Skoro wspomnieliśmy już o wykrywaniu obcych bytów, warto nawiązać do tematu niemowląt i małych dzieci.

Przykład 2

Wiadomo nam, że niemowlęta i małe dzieci (do 5 lat) widzą aurę, różne energie i byty. Mój dwuletni wnuczek widzi byty, które przychodzą do naszego domu po pomoc. Jest swoistym systemem wczesnego ostrzegania. Zauważyłam, że gdy się boi czegoś niewidzialnego dla innych, podbiega do dorosłej osoby, chowa się za nią i wychylając tylko główkę obserwuje „kogoś”. Czasem widzę jak staje, przygląda się i po chwili robi papa, jakby się z kimś żegnał, a czasem po prostu uśmiecha się do tego „kogoś”. Zdarza się, że sam mówi, że widzi pana albo panią i pokazuje w kierunku, gdzie nikogo nie ma. Dla nas jest to sygnał, że mamy w domu gościa, którego należy odprowadzić. Paradoksalnie, po oczyszczeniu pomieszczenia dziwne zachowania maluszka całkowicie ustają i bawi się radośnie, jakby nigdy nic.

Jak już się rzekło, oddziaływanie obcych bytów na naszą rzeczywistość przybiera niekiedy bardzo materialną postać. Przypomina mi to pewne działania „terenowe”, jakie podejmowałam na zlecenie pewnej kancelarii prawnej.

Przykład 3

W pewnej prawniczej firmie, wieczorami gdy pracownicy zbierali się do wyjścia, zaczynały dziać się dziwne rzeczy. Dokumenty spadały z biurek, zaczynał brzęczeć alarm, drzwi do pomieszczeń się uchylały. Rano gdy właściciel z pracownikami pojawiał się w firmie niektóre przedmioty zmieniały swoje położenie. Niby nic złego się nie działo, ale ludzie czuli się nieswojo. Poproszono mnie o sprawdzenie lokalu. Wieczorem usiadłam w sekretariacie na bocznym fotelu i czekałam. Po chwili usłyszałam brzęczenie alarmu i byłam przekonana, że to wszedł właściciel. Wstałam, ale nikogo nie było. Przeszłam do gabinetu właściciela, przeszłam przez wszystkie pokoje i nikogo nie spotkałam.

Zamknęłam drzwi na klucz, siadłam w fotelu i czekałam dalej. Po chwili pojawił się mężczyzna około 65 lat, średniego wzrostu, łysiejący. Spytałam go, co tu robi i dlaczego straszy pracowników i przekłada przedmioty? Okazało się, że przyszedł za jakimś klientem i po prostu został. Stwierdził, że ludzie tu pracujący są bardzo poważni i chciał ich trochę „rozruszać”. Odszedł bez sprzeciwu.

Niestety, nie wszystkie działania oczyszczające odnoszą swój skutek juz przy pierwszej próbie. W wielu przypadkach skuteczne odprowadzenie obcego bytu energetycznego wymaga kilku lub kilkunastu sesji, współdziałania zleceniodawcy lub osób mu najbliższych, zmiany jego podejścia czy nastawiania życiowego i wiele innych.

Realizacja usług

Usługi diagnostyki i oczyszczania miejsc i osób z obcych bytów energetycznych są realizowane w formie działań podejmowanych w siedzibie Centrum Medycyny Naturalnej Anna Migas.

Usługa składa się z dwóch etapów:

  • analizy stanu faktycznego poprzez badanie osoby lub miejsca, wykrycie obcych bytów energetycznych, identyfikacja ich tożsamości, przyczyn pozostawania oraz opracowanie planu ich odprowadzenia;
  • realizacji czynności ukierunkowanych na oczyszczenie osoby lub miejsca objętego usługą z obcych bytów energetycznych, kontrola weryfikująca.

Zlecenia przyjmowane są drogą telefoniczną lub elektroniczną.

Wyniki analiz przekazywane są zleceniodawcy na wskazany przez niego adres e-mail.

Na życzenie zleceniodawcy wystawiamy faktury VAT.

Cena realizacji usługi zależna jest od charakteru sprawy oraz wymaganego nakładu sił i środków na dokonanie pełnego oczyszczenia. Wycena kompletnej usługi dokonywana jest po przeprowadzeniu diagnostyki oraz ocenie skali wymaganych działań. W przypadku stałej współpracy, koszty usługi określane są indywidualnie

Zlecenie zostaje przyjęte do realizacji po każdoczesnej akceptacji kosztów jego wykonania przez zlecającego oraz zaksięgowaniu ustalonej zaliczki lub przedpłaty na rachunku bankowym Centrum Medycyny Naturalnej Anna Migas.

stat4u
"Centrum Medycyny Naturalnej" staniwi markę handlową Gold Coin sp. z o.o. z siedzibą w 31-724 Kraków, os. Na Wzgórzach 35/8, zarejestrowanej w Krajowym Rejestrze S±dowym prowadzonym przez Wydział XI S±du Rejonowego dla Krakowa ¦ródmie¶cie w Krakowie pod numerem 0000597425, całkowity, pokryty kapitał zakładowy 10.000,00 PLN. Celem działania Centrum Medycyny Naturalnej Gold Coin sp. z o.o. jest propagowanie wiedzy z zakresu medycyny naturalnej oraz świadczenie usług z zakresu bioenergoterapii, masażu leczniczego oraz kursów samoleczenia Reiki. Wszelkie prawa związane ze znakami graficznymi, logotypami oraz treściami publikowanymi w ramach niniejszego serwisu oraz treściami przekazywanymi lub udostępnianymi zastrzeżone (all rights reserved). (c) GC.