Na czym polega świecowanie i konchowania metodą Indian Hopi?

Świecowanie i konchowanie jest metodą znaną już pośród starożytnych ludów Egiptu, Chin, Indii oraz plemion południowoamerykańskich Azteków i Majów. W czasach dzisiejszych metoda owa, wykorzystująca ziołowo-woskowe świece i konchy jest praktykowana przez amerykańskich Indian Hopi i Cherokee.

Prezentowana metoda wykorzystuje skuteczne połączenie świecy (wygrzewającej i oddziałującej podciśnieniem) z aromaterapią. Spalenie konch na ciele oraz pępkowanie to unikalne oraz wyjątkowo skuteczne metody terapeutyczne, oddziałujące na wybrane strefy fizyczne i psychiczne, a przez to niwelujące stany chorobowe.

Pępkowanie

Pępkowanie inaczej konchowanie pępka jest metodą jeszcze mało znaną ale bardzo skuteczną.

Oprócz usuwania dolegliwości fizycznych, wpływa także na układ trawienny, wydalniczy, rozrodczy i narządy płciowe ale i na nasz poziom energetyczny.

W pępku umieszczone są nasze relacja z innymi ludźmi, przechowujemy tu także nasze emocje, zachowania, analizę tych zachowań, wybaczanie, logiczne uzasadnienia, autoagresję.

 

Wskazania:

 • pobudzenie funkcjonowania jajników;
 • polepszenie kondycji skóry po porodzie;
 • przyspieszenie procesu zwijanie macicy po porodzie;
 • poprawianie pracy jelit i układu trawiennego;
 • poprawia problemy z zaparciami;
 • wspomaga odchudzanie;
 • oczyszcza naszą aurę;

Zalecana seria: min. 7 - 11 zabiegów, u wszystkich, niezależnie od wieku.

Zabiegi indywidualne, wykonywane w uzgodnionym z pacjentem terminie.

Konchowanie narządów

Konchowanie narządów daje rewelacyjne rezultaty jeśli chodzi o oczyszczanie i energetyzowanie ich.

Wskazane jest konchowanie zwłaszcza po leczeniu antybiotykami.

Zazwyczaj oczyszcza się nerki, wątrobę, trzustkę.

Zalecana seria: min. 7 - 11 zabiegów, u wszystkich, niezależnie od wieku.

Zabiegi indywidualne, wykonywane w uzgodnionym z pacjentem terminie.

Konchowanie kręgosłupa

Każdy kręg odpowiada innemu organowi.

Konchując odpowiedni kręg wpływamy na dolegliwości lub choroby jakiegoś narządu np. oczy, zatoki, oskrzela, płuca, jajniki, jelita, prostata, itd.

Konchowanie kręgosłupa polecane jest jeśli są przeciwwskazania do wykonania masażu manualnego.

Wskazania:

 • bólach kręgosłupa;
 • zwyrodnieniach;
 • zmęczeniu kręgosłupa;
 • bólach mięśni karku;
 • bólach stawów;
 • rwach kulszowej i barkowej.

Zalecana seria: min. 7 - 11 zabiegów, u wszystkich, niezależnie od wieku.

Zabiegi indywidualne, wykonywane w uzgodnionym z pacjentem terminie.

Wizyty domowe

W ramach poszerzania usług oferowanych przez Centrum Medycyny Naturalnej, proponujemy Państwu korzystanie oferty zabiegów z konchowania na ciele: pępkowania, konchowania narządów i konchowania kręgosłupa świecami ziołowo-woskowymi metodą Indian Hopi również w Państwa domach lub innych miejscach aktualnego pobytu.

Usługi wykonywane w ramach "Wizyt Domowych" nie odbiegają swoim profesjonalizmem od wykonywanych w siedzibie Centrum Medycyny Naturalnej.

Usługi z zakresu "Wizyt Domowych" świadczone są w obrębie granic administracyjnych miasta Krakowa, a po uzgodnieniu także na terenie całej Polski.

Skorzystanie z usługi "Wizyty domowe" wymaga wcześniejszego uzgodnienia terminu drogą telefoniczną lub elektroniczną.

stat4u
"Centrum Medycyny Naturalnej" staniwi markę handlową Gold Coin sp. z o.o. z siedzibą w 31-724 Kraków, os. Na Wzgórzach 35/8, zarejestrowanej w Krajowym Rejestrze S±dowym prowadzonym przez Wydział XI S±du Rejonowego dla Krakowa ¦ródmie¶cie w Krakowie pod numerem 0000597425, całkowity, pokryty kapitał zakładowy 10.000,00 PLN. Celem działania Centrum Medycyny Naturalnej Gold Coin sp. z o.o. jest propagowanie wiedzy z zakresu medycyny naturalnej oraz świadczenie usług z zakresu bioenergoterapii, masażu leczniczego oraz kursów samoleczenia Reiki. Wszelkie prawa związane ze znakami graficznymi, logotypami oraz treściami publikowanymi w ramach niniejszego serwisu oraz treściami przekazywanymi lub udostępnianymi zastrzeżone (all rights reserved). (c) GC.