Czym są warsztaty tematyczne?

Warsztaty tematyczne to spotkania szkoleniowe z wybranej tematyki medycyny naturalnej, enegroterapii magii czy okultyzmu, umożliwiające nabycie nowej wiedzy i umiejętności praktycznych lub pogłębienie wiedzy aktualnie posiadanej

Uczestnictwo w warsztatach tematycznych jest świetnym sposobem na poznanie nowych, ciekawych ludzi, rozszerzenie swoich zainteresowań lub pozyskanie nowych.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w warsztatach tematycznych proszone są o uprzedni kontakt z prowadzącym Mistrzem Nauczycielem Reiki Anną Migas.

Terminy warsztatów tematycznych

Zapraszamy do uczestnictwa w warsztatach tematycznych wszystkich zainteresowanych daną tematyką.

W spotkaniu mogą wziąć udział wszystkie osoby niezależnie od posiadanego poziomu wiedzy z danego zagadnienia, o ile organizator nie zastrzegł inaczej.

Zgłoszenie uczestnictwa w warsztatach prosimy kierować na adres e-mail lub nr telefoniczny wskazany w dziale "Kontakt"

2021 r.
Miesiąc Data Rodzaj Uwagi
Marzec 27 marca 2021 r. Warsztaty motania lalek mocy Informacje szczegółowe

Zapisy i rezerwacje

Zapisy na poszczególne kursy wybranych stopni oraz propozycje oraz rezerwacje terminów prosimy dokonywać:

drogą telefoniczną na numer: 731-751-060 lub

drogą elektroniczną pisząc na adres: biuro@kursy-reiki.com

Istnieje również możliwość spotkania osobistego z Mistrzem Nauczycielem Reiki Anną Migas przed terminem kursu w dacie uprzednio umówionej, celem zasięgnięcia szerszych informacji w przedmiocie kursu, który Państwa zainteresował.

"Centrum Medycyny Naturalnej" staniwi markę handlową Gold Coin sp. z o.o. z siedzibą w 31-724 Kraków, os. Na Wzgórzach 35/8, zarejestrowanej w Krajowym Rejestrze S±dowym prowadzonym przez Wydział XI S±du Rejonowego dla Krakowa ¦ródmie¶cie w Krakowie pod numerem 0000597425, całkowity, pokryty kapitał zakładowy 10.000,00 PLN. Celem działania Centrum Medycyny Naturalnej Gold Coin sp. z o.o. jest propagowanie wiedzy z zakresu medycyny naturalnej oraz świadczenie usług z zakresu bioenergoterapii, masażu leczniczego oraz kursów samoleczenia Reiki. Wszelkie prawa związane ze znakami graficznymi, logotypami oraz treściami publikowanymi w ramach niniejszego serwisu oraz treściami przekazywanymi lub udostępnianymi zastrzeżone (all rights reserved). (c) GC.