Czym są spotkania Reiki?

Spotkania Reiki to nic innego, jak spotkanie absolwentów kursów wszystkich stopni, gości zaproszonych oraz sympatyków.

Spotkania maja na celu integrację wewnętrzną środowiska Reikowców, pogłębianie posiadanej wiedzy, zdobywanie nowych umiejętności oraz wymianę doświadczeń.

Uczestnictwo w spotkaniu jest świetnym sposobem na poznanie nowych, ciekawych ludzi, rozszerzenie swoich zainteresowań lub pozyskanie nowych.

Spotkania Reiki łączone są bardzo często z tematycznymi warsztatami z zakresu medytacji oraz medycyny naturalnej.

Udział w spotkaniu jest dobrowolny i zupełnie bezpłatny.

Co do zasady, od nowych uczestników nie wymaga się żadnych, praktycznych umiejętności, jednakże z uwagi, że stałym elementem spotkań Reiki są medytacje, mile byłaby widziana właśnie umiejętność medytacji, by aktywnie uczestniczyć w spotkaniu.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniach Reiki proszone są o uprzedni kontakt z Mistrzem Nauczycielem Reiki Anną Migas.

Terminy spotkań Reiki

Zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniach Reiki wszystkich zainteresowanych tematyką medycyny naturalnej.

W spotkaniu mogą wziąć udział wszystkie osoby niezależnie od posiadanego poziomu kwalifikacji Reiki.

Udział w spotkaniach Reiki jest bezpłatny.

Zgłoszenie uczestnictwa w spotkaniach prosimy kierować na adres e-mail lub nr telefoniczny wskazany w dziale "Kontakt"

Miesiąc Data spotkania Termin przyjmowania zgłoszeń
Styczeń 24 stycznia 2015 r. 23 stycznia 2015 r.

Zapisy i rezerwacje

Zapisy na poszczególne kursy wybranych stopni oraz propozycje oraz rezerwacje terminów prosimy dokonywać:

drogą telefoniczną na numer: 731-751-060 lub

drogą elektroniczną pisząc na adres: biuro@kursy-reiki.com

Istnieje również możliwość spotkania osobistego z Mistrzem Nauczycielem Reiki Anną Migas przed terminem kursu w dacie uprzednio umówionej, celem zasięgnięcia szerszych informacji w przedmiocie kursu, który Państwa zainteresował.

stat4u
"Centrum Medycyny Naturalnej" staniwi markę handlową Gold Coin sp. z o.o. z siedzibą w 31-724 Kraków, os. Na Wzgórzach 35/8, zarejestrowanej w Krajowym Rejestrze S±dowym prowadzonym przez Wydział XI S±du Rejonowego dla Krakowa ¦ródmie¶cie w Krakowie pod numerem 0000597425, całkowity, pokryty kapitał zakładowy 10.000,00 PLN. Celem działania Centrum Medycyny Naturalnej Gold Coin sp. z o.o. jest propagowanie wiedzy z zakresu medycyny naturalnej oraz świadczenie usług z zakresu bioenergoterapii, masażu leczniczego oraz kursów samoleczenia Reiki. Wszelkie prawa związane ze znakami graficznymi, logotypami oraz treściami publikowanymi w ramach niniejszego serwisu oraz treściami przekazywanymi lub udostępnianymi zastrzeżone (all rights reserved). (c) GC.