Czym jest medycyna naturalna

Medycyna Naturalna obejmuje swym zakresem zespół zagadnień związanych z leczeniem człowieka wyłącznie metodami naturalnymi.

Obejmuje swoim zakresem oddziaływanie różnorakimi metodami tak na sferę fizyczną człowieka, jak i na jego sferę duchową i energetyczną.

Terapia zatem odpowiada założeniu, że leczenie ciała za pośrednictwem medycyny naturalnej odbywa się równocześnie z diagnozowaniem i leczeniem duszy oraz usuwaniem zatorów i braku równowagi energetycznej.

Wizyty domowe

W ramach poszerzania usług oferowanych przez Centrum Medycyny Naturalnej, proponujemy Państwu korzystanie z naszej oferty również w Państwa domach lub innych miejscach aktualnego pobytu.

Usługi wykonywane w ramach "Wizyt Domowych" nie odbiegają swoim profesjonalizmem od wykonywanych w siedzibie Centrum Medycyny Naturalnej. Wykonują je ci sami specjaliści i z pomocą tych samych, profesjonalnych akcesoriów.

Usługi z zakresu "Wizyt Domowych" świadczone są w obrębie granic administracyjnych miasta Krakowa.

Skorzystanie z usługi "Wizyty domowe" wymaga wcześniejszego uzgodnienia terminu drogą telefoniczną lub elektroniczną.

Oferta usług

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z szczegółami oferty zabiegów z dziedziny "Medycyna naturalna", z której to oferujemy:

stat4u
"Centrum Medycyny Naturalnej" staniwi markę handlową Gold Coin sp. z o.o. z siedzibą w 31-724 Kraków, os. Na Wzgórzach 35/8, zarejestrowanej w Krajowym Rejestrze S±dowym prowadzonym przez Wydział XI S±du Rejonowego dla Krakowa ¦ródmie¶cie w Krakowie pod numerem 0000597425, całkowity, pokryty kapitał zakładowy 10.000,00 PLN. Celem działania Centrum Medycyny Naturalnej Gold Coin sp. z o.o. jest propagowanie wiedzy z zakresu medycyny naturalnej oraz świadczenie usług z zakresu bioenergoterapii, masażu leczniczego oraz kursów samoleczenia Reiki. Wszelkie prawa związane ze znakami graficznymi, logotypami oraz treściami publikowanymi w ramach niniejszego serwisu oraz treściami przekazywanymi lub udostępnianymi zastrzeżone (all rights reserved). (c) GC.