Co to jest prastara terapia jajem?

Jak sama nazwa wskazuje jest to stara metoda oczyszczania organizmu z chorób, różnych dolegliwości fizycznych, zabrudzeń energetycznych, klątw, uroków, złego oka, magii i bytów za pomocą jajka.

Od wieków znana także we wschodniej i południowej Polsce. Wykonywana tylko na wsiach przez babki, zamawiaczki lub tzw. szeptuchy.

Dziś wracająca do łask tak jak inne metody np. świecowanie i konchowanie, zioła, bańki, pijawki itd., które w bezpieczny sposób nie obciążając organizmu pomagają powrócić do zdrowia.

Na czym polega prastara terapia jajem?

Prastara terapia jajem polega na wodzeniu całym jajkiem wokół głowy lub ciała aby ściągnąć wszelkie zabrudzenia, uroki, byty, przywiązania do osób, itd.

Natomiast za pomocą żółtka ma oczyścić organizm z chorób czy dolegliwości.

Prastara terapia jajem jest terapią bezpieczną i skuteczną. Podczas zabiegu można odczuwać chłód lub całkowite zimno co jest sygnałem, że dane miejsce objęte chorobą jest oczyszczane.

Metoda ta może być wykonana zapobiegawczo lub przy pierwszych objawach np. grypy, przeziębienia czy kataru.

Co daje kurs prastarej terapii jajem?

Podstawowy kurs prastarej terapii jajem umożliwia poznanie oraz praktyczne zastosowanie bezpiecznej, bezbolesnej i skutecznej metody na pozbycie się wszelkich chorób fizycznych, oczyszczenia organizmu z zabrudzeń energetycznych z ciała i aury a także z czakr.

Dzięki kursowi prastarej terapii jajem zdobędziesz praktyczne umiejętności przeprowadzania zabiegu umożliwiającego odcięcie poddawanego terapii od wszelkich obcych bytów energetycznych, ściągnięcia klątw, uroków, złego oka czy działającej magii, a to wszystko wzbogacone wzrostem wewnętrznego wyciszenia pacjenta.

Instruktorski kurs prastarej terapii jajem poszerza wiedzę i umiejętności zdobyte na kursie podstawowym, przygotowując i umożliwiając przekazywanie owej wiedzy nowym adeptom

Ukończenie kursu zakończone jest otrzymaniem dyplomu zaświadczającego nabyte umiejętności. Dyplom jest pisany w języku polskim.

 

Instruktor Prastarej terapii Jajem, Mistrz Nauczyciel Reiki, Bioenergoterapeuta Anna Migas

W celu uzyskania dokładniejszych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

stat4u
"Centrum Medycyny Naturalnej" staniwi markę handlową Gold Coin sp. z o.o. z siedzibą w 31-724 Kraków, os. Na Wzgórzach 35/8, zarejestrowanej w Krajowym Rejestrze S±dowym prowadzonym przez Wydział XI S±du Rejonowego dla Krakowa ¦ródmie¶cie w Krakowie pod numerem 0000597425, całkowity, pokryty kapitał zakładowy 10.000,00 PLN. Celem działania Centrum Medycyny Naturalnej Gold Coin sp. z o.o. jest propagowanie wiedzy z zakresu medycyny naturalnej oraz świadczenie usług z zakresu bioenergoterapii, masażu leczniczego oraz kursów samoleczenia Reiki. Wszelkie prawa związane ze znakami graficznymi, logotypami oraz treściami publikowanymi w ramach niniejszego serwisu oraz treściami przekazywanymi lub udostępnianymi zastrzeżone (all rights reserved). (c) GC.