Co to jest masaż relaksacyjny?

Jest to masaż, który ma na celu zredukować stres, wyciszyć, zrelaksować i zregenerować utraconą witalność.

Stosując z masażem różne preparaty tworzy się masaż relaksująco - pielęgnacyjny.

Dlaczego warto korzystać z takiego masażu?

Masaż ten daje nam odprężenie, możliwość pozbycia się uporczywego bólu mięśni, zapobiec kontuzjom.

Masaż relaksacyjny wpływa także na nasz wygląd, czyli możemy kształtować sylwetkę i przyspieszać spalanie tłuszczu w organizmie.

Stymuluje przepływ limfy co wspomaga szybsze usuwanie toksyn z organizmu.

Czego nauczy nas kurs?

Nauczymy się kiedy możemy skorzystać z takiego masażu, a kiedy nie jest on wskazany. Dowiemy się, jak przygotować stanowisko zabiegu oraz jak ułożyć osobę masowaną.

Poznamy techniki masażu relaksacyjnego - jakie ruchy wykonujemy, z jaką częstotliwością i naciskiem, na jakie partie ciała i jak oddziaływać.

Kolejnie zapoznamy się z różnymi rodzajami masaży relaksacyjnych, a także nauczymy się łączenia poznanych technik z różnymi preparatami, aby stworzyć masaże relaksacyjno - pielęgnacyjne.

Instruktorski kurs prastarej terapii jajem poszerza wiedzę i umiejętności zdobyte na kursie podstawowym, przygotowując i umożliwiając przekazywanie owej wiedzy nowym adeptom

Ukończenie kursu zakończone jest otrzymaniem dyplomu zaświadczającego nabyte umiejętności. Dyplom jest pisany w języku polskim.

 

Dyplomowany Masażysta, Instruktor Masażu Relaksacyjnego Leszek Migas

W celu uzyskania dokładniejszych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

stat4u
"Centrum Medycyny Naturalnej" staniwi markę handlową Gold Coin sp. z o.o. z siedzibą w 31-724 Kraków, os. Na Wzgórzach 35/8, zarejestrowanej w Krajowym Rejestrze S±dowym prowadzonym przez Wydział XI S±du Rejonowego dla Krakowa ¦ródmie¶cie w Krakowie pod numerem 0000597425, całkowity, pokryty kapitał zakładowy 10.000,00 PLN. Celem działania Centrum Medycyny Naturalnej Gold Coin sp. z o.o. jest propagowanie wiedzy z zakresu medycyny naturalnej oraz świadczenie usług z zakresu bioenergoterapii, masażu leczniczego oraz kursów samoleczenia Reiki. Wszelkie prawa związane ze znakami graficznymi, logotypami oraz treściami publikowanymi w ramach niniejszego serwisu oraz treściami przekazywanymi lub udostępnianymi zastrzeżone (all rights reserved). (c) GC.