Co to jest litoterapia?

Litoterapia jest znana od ponad 3 tysięcy lat. To metoda wspomagająca leczenie przez stosowanie kamieni szlachetnych i półszlachetnych. Wytwarzano z nich proszki, maści, balsamy, wody i nalewki, które miały na celu upiększać poprawiając stan skóry, zwalczać ból i różne dolegliwości.

Używano ich również w Magii Natury aby wzmocnić miłość, zdrowie i ochronę. Ale także wytwarzano z nich przedmioty codziennego użytku takie jak: czarki, misy czy pucharki, które miały wywierać wpływ na pożywienie i napoje.

Dlaczego warto poznać litoterapię?

Dzięki litoterapii możemy wpłynąć na poprawę naszego zdrowia fizycznego jak i psychicznego likwidując lub łagodząc stres, depresję, lęki i fobie. Stosować kamienie w domowej kosmetyce łącząc je z kremami i balsamami. Chronić siebie i bliskich a w szczególności dzieci i młodzież przed złymi wpływami rówieśników, stosując je jako amulety i talizmany. A Paniom służyć w przedłużaniu młodości i ozdobie. Możemy wpływać na innych ludzi i nasze życie stosując kryształy jako ozdoby domów i pomieszczeń użytkowych.

Do czego mogę stosować litoterapię?

Na kursie dowiemy się jak wybierać kamienie, jak je oczyszczać i programować np. do ochrony, do sprzedaży lub kupna. Jak za ich pomocą wpłynąć na nasze zdrowie, jakie wady zniwelować a jakie cechy wyeksponować. Jak tworzyć amulety i talizmany łącząc je z innym tworzywami. Nauczymy się dobierać kamienie do naszego otoczenia czyli w jaki sposób oczyszczać mieszkanie i miejsce pracy z negatywnych energii oraz jak tworzyć wody, nalewki i w jaki sposób użyć ich do kremów i balsamów.

Mamy nadzieję, że kurs ten nie tylko pogłębi waszą wiedzę o kamieniach ale także zaszczepi miłość do tych pięknych wytworów Matki Natury. Jeśli damy im swoją miłość one odwzajemnią ją wielokrotnie mocniej dając zdrowie, urodę i ochronę. A my będziemy mieli jeszcze dodatkowo dobrą zabawę.

Ukończenie kursu zakończone jest otrzymaniem dyplomu zaświadczającego nabyte umiejętności. Dyplom jest pisany w języku polskim.

 

Mistrz Nauczyciel Reiki i Bioenergoterapeuta Anna Migas

W celu uzyskania dokładniejszych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

stat4u
"Centrum Medycyny Naturalnej" staniwi markę handlową Gold Coin sp. z o.o. z siedzibą w 31-724 Kraków, os. Na Wzgórzach 35/8, zarejestrowanej w Krajowym Rejestrze S±dowym prowadzonym przez Wydział XI S±du Rejonowego dla Krakowa ¦ródmie¶cie w Krakowie pod numerem 0000597425, całkowity, pokryty kapitał zakładowy 10.000,00 PLN. Celem działania Centrum Medycyny Naturalnej Gold Coin sp. z o.o. jest propagowanie wiedzy z zakresu medycyny naturalnej oraz świadczenie usług z zakresu bioenergoterapii, masażu leczniczego oraz kursów samoleczenia Reiki. Wszelkie prawa związane ze znakami graficznymi, logotypami oraz treściami publikowanymi w ramach niniejszego serwisu oraz treściami przekazywanymi lub udostępnianymi zastrzeżone (all rights reserved). (c) GC.