Co to jest koloroterapia?

Kolory otaczają nas zawsze i wszędzie. Kiedy zastanawiamy się nad pojęciem koloru, przychodzi nam na myśl natura. Odcienie zieleni – drzew, traw, pomarańczu - jesiennych liści i kwiatów, czerwieni - owoców, liści jesienią i róż, brązów - ziemi, niebieskiego – nieba i wody i wielu innych.

Ale kolory wykorzystywano już od wieków do leczenia chorób lub likwidowania dolegliwości. Najpierw wykorzystywano je intuicyjnie, ale z biegiem lat zwrócono uwagę, jaki rzeczywisty mają wpływ na ludzi.

Dlaczego warto poznać koloroterapię?

Dzięki koloroterapii możemy wpływać na poprawę zdrowia fizycznego i psychicznego swojego oraz osób trzecich. Dzięki koloroterapii możemy wspomagać zwalczanie chorób, wzmacniać organizm oraz poprawiać samopoczucie.

Koloroterapia to również narzędzie przemiany - dzięki niej możemy kształtować swoje otoczenie w sposób poprawiający nasz stan zdrowotny, psychikę, charakter, dodawać lub odejmować energii, wzmacniać witalność.

Do czego mogę stosować koloroterapię?

Kurs ten ma na celu przybliżenie nam jak możemy na co dzień korzystać z dobrodziejstw energii poszczególnych barw. Jak wykorzystywać je w leczeniu konkretnych chorób np. dolegliwościach wątroby, katarze, temperaturze itd, w kosmetyce np. przy cerze naczynkowej i codziennym życiu. Jak dobierać je w ubiorze, biżuterii do konkretnego typu urody.

Aby mieć lepsze samopoczucie przez dobranie ich w barwach ścian, mebli, różnego rodzaju przedmiotów i dodatków. Nauczymy się aranżować pokoje małych dzieci i nastolatków aby barwy pomogły im w przyswajaniu wiedzy, odpoczynku i relaksacji. Mamy nadzieję iż ten kurs będzie dla Państwa skarbnicą wiedzy i dobrą zabawą.

Ukończenie kursu zakończone jest otrzymaniem dyplomu zaświadczającego nabyte umiejętności. Dyplom jest pisany w języku polskim.

 

Mistrz Nauczyciel Reiki i Bioenergoterapeuta Anna Migas

W celu uzyskania dokładniejszych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

stat4u
"Centrum Medycyny Naturalnej" staniwi markę handlową Gold Coin sp. z o.o. z siedzibą w 31-724 Kraków, os. Na Wzgórzach 35/8, zarejestrowanej w Krajowym Rejestrze S±dowym prowadzonym przez Wydział XI S±du Rejonowego dla Krakowa ¦ródmie¶cie w Krakowie pod numerem 0000597425, całkowity, pokryty kapitał zakładowy 10.000,00 PLN. Celem działania Centrum Medycyny Naturalnej Gold Coin sp. z o.o. jest propagowanie wiedzy z zakresu medycyny naturalnej oraz świadczenie usług z zakresu bioenergoterapii, masażu leczniczego oraz kursów samoleczenia Reiki. Wszelkie prawa związane ze znakami graficznymi, logotypami oraz treściami publikowanymi w ramach niniejszego serwisu oraz treściami przekazywanymi lub udostępnianymi zastrzeżone (all rights reserved). (c) GC.